ثبت نام

    

 

 
واحدهای پولی :
  
:: محصولات توانبخشی و افزایش سایز 09120353264
:: محصولات آرایشی و بهداشتی

نظر سنجی

  گزینه ها
1
2

پشتیبانی آنلاین  

 
آخرین اخبار فروشگاه
23 روش درمان زود انزالی که تأثیر آنی دارند ::
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵:۲۹ ب.ظ
-------------------------------
لارجر باکس و اکستندر اصل مورد تایید متخصصان اورولوژیک (متخصص کلیه و مجاری ادرار ::
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶:۴۰ ب.ظ
-------------------------------
لارجر باکس جعبه چوبی غیر اصلی است  ::
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷:۲۹ ب.ظ
-------------------------------
روغن خراطین تارگت صددرصد بی تآثیر ::
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳:۲۲ ب.ظ
-------------------------------
لارجر باکس اصل اسپانیا فقط در کیان کالا و نمایندگی های کیان کالا ::
۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴:۵۸ ق.ظ
-------------------------------

 

 


  1   2   بعدی >>

  ۲۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵:۲۹ ب.ظ

23 روش درمان زود انزالی که تأثیر آنی دارند

درمان زود انزالی: ۲۳ روش درمان انزال زودرس که تاثیر آنی دارند

هیچ ” اکسیر جادویی” برای درمان زود انزالی (پی‌ای) یا انزال زودرس وجود ندارد زیرا دلایل آن کاملا شناخته‌شده نیستند. با این وجود، این مشکل نباید مانع یک زندگی جنسی سالم شود زیرا طیفی از گزینه‌های درمان وجود دارد که می‌توانید راجع به آن‌ها با پزشک یا درمانگر جنسی خود صحبت کنید.

 

من به عنوان متخصص سکس تراپی ( آمیزش درمانی یا کامش درمانی) اغلب حیران این هستم که چرا این همه مرد یا زوج برای حل کردن اشکال زود انزالی یا انزال زودرس به من مراجعه می‌کنند. بعضی از مردها از شرم و هراس این‌که خیلی زود به انزال می‌رسند رنج می‌برند و همین باعث می‌شود از روابط جنسی و نیز عملکردشان طی رابطه جنسی اضطراب داشته باشند.

با توجه به کلینیک مایو، علت دقیق انزال زودهنگام ناشناخته است. هرچند سابقا تصور می‌شد که این مشکل تنها ریشه‌ی روانی دارد، اما درحال‌حاضر پزشکان می­دانند که زودانزالی، پیچیده‌تر است و تعامل پیچیده‌ای از عوامل روانی و بیولوژیکی را شامل می‌شود.

علل روانشناختی

بعضی از پزشکان بر این باورند که تجربیات جنسی اولیه ممکن است الگویی را ایجاد کند که تغییر آن بعدها دشوار باشد، مانند:

موقعیت‌هایی که ممکن است شما برای رسیدن به اوج لذت جنسی عجله کرده باشید تا کسی متوجه این موضوع نشود.
احساس گناه که سبب می‌شود از برقراری رابطه‌ی جنسی کناره‌گیری کنید.

عوامل دیگری که می‌توانند نقش مهمی در بروز زودانزالی داشته باشند عبارتند از:

– اختلال نعوظ.

مردانی که در طول انجام رابطه‌ی جنسی نگران رسیدن به نعوظ و حفظ نعوظ هستند‌، می‌توانند الگویی از عجله برای انزال شکل بدهند.

– اضطراب.

بسیاری از مردان مبتلا به زودانزالی نیز مشکل اضطراب دارند، که یا به طور خاص در مورد عملکرد جنسی‌شان است و یا ناشی از مشکلات دیگر است.

– مشکلات ارتباطی.

اگر هیچ‌کدام از دلایل گفته شده برای مشکل زودانزالی در مورد شما صدق نمی‌کند ممکن است مشکلات ارتباطی بین شما و شریک فعلی‌ةان سبب بروز این مسأله شده باشد. در این‌جا نقش همسرتان بسیار مهم و نوع ارتباطی که با وی دارید بسیار حساس و تأثیرگذار است.

علل بیولوژیکی

برخی از عوامل بیولوژیکی یا زیست شناختی ممکن است سبب بروز انزال زودهنگام شوند، از جمله:

غیرطبیعی یودن سطح هورمون
– غیرطبیعی بودن سطوح مواد شیمیایی مغز به نام انتقال‌دهنده‌های عصبی
– غیر طبیعی بودن فعالیت واکنشی سیستم عصبی
– برخی از مشکلات تیروئید
– التهاب و عفونت پروستات یا مجرای ادرار
– ویژگی‌های ارثی
– آسیب دیدن عصب در اثر جراحی یا تروما (نادر)

وب‌سایت (وب‌گاه) USA News.com گزارش داد که میانگین طول رابطه‌ی جنسی ۷.۳ دقیقه است، اما ۴۳ درصد مردان به طور ناگهانی در طول مدت کم‌تر از دو دقیقه رابطه را به پایان می‌رسانند.

حقایق کوتاهی در رابطه با زودانزالی

در این‌جا برخی از نکات کلیدی را در مورد زودانزالی می‌بینید:

– در اکثر موارد، ناتوانی در کنترل انزال، به ندرت به دلیل یک اختلال پزشکی است، اگر چه پزشکان تمایلی به پذیرفتن این موضوع ندارند.
– زودانزالی می‌تواند به بروز علائم ثانویه مانند اضطراب، دست‌پاچگی، استرس و افسردگی منجر شود.
– درمان این مشکل ممکن است از دیدگاه پزشک مبنی بر این‌که فرد در طول زمان بهبود خواهد یافت، تا روش‌های خانگی برای “بهبود” زمان‌ انزال، متفاوت باشد.

علائم زودانزالی

به لحاظ پزشکی، شکل پایدارتر زودانزالی یعنی زودانزالی مادام‌العمر، با سه ویژگی زیر تعریف شده‌است:

– انزال همیشه یا تقریبا همیشه قبل از دخول جنسی یا در حدود یک دقیقه بعد از دخول اتفاق می‌افتد.
– در هر بار یا تقریبا هر بار که دخول جنسی رخ می‌دهد، ناتوانی در به تأخیر انداختن انزال وجود دارد.
– نتایج منفی شخصی به وجود می‌آیند، مانند ناراحتی و ناامیدی، یا اجتناب از نزدیکی جنسی.

علائم روانشناختی در مقایسه با رویدادهای فیزیکی انزال در درجه‌ی دوم (علائم ثانویه) قرار دارند. مرد، همسرش یا هر دوی آن‌ها ممکن است این علائم را تجربه کنند.

علائم ثانویه عبارتند از:

– کاهش اعتماد به نفس در رابطه‌ی میان طرفین
– بروز مشکل بین دو طرف
– اختلال روانی
– اضطراب
– دست‌پاچگی
– افسردگی

مردانی که دچار زودانزالی هستند ممکن است مشکلات روانی را تجربه، اما نتایج یک مطالعه بر روی ۱۵۲ مرد و شرکای آن‌ها نشان داد که شریک زندگی در مقایسه با خود مرد نگرانی کم‌تری را در رابطه با زودانزالی تجربه می‌کند.

تشخیص

کتابچه‌ی راهنمایی که توسط روانپزشکان و روانشناسان برای تشخیص‌ پزشکی استفاده می‌شود، زودانزالی را فقط به عنوان یک اختلال جنسی تعریف می‌کند، در حالی که توصیف زیر درست است:

“انزال با کم‌ترین تحریک جنسی قبل یا اندکی پس از دخول جنسی و قبل از آن‌که فرد تمایلی برای آن داشته باشد. این اختلال ماندگار است یا به طور مکرر اتفاق می‌افتد و موجب ناراحتی شدید در فرد می‌شود.”

با این حال، یکی از اشکال زودانزالی که به صورت آزادتر تعریف می‌شود، یکی از رایج‌ترین انواع اختلال جنسی است.

یک پزشک سوالات خاصی را برای ارزیابی علائم از فرد مبتلا می‌پرسد سوالاتی مثل این‌که انزال شما چقدر قبل از دخول رخ می‌دهد.

سوالاتی که پزشک ممکن است بپرسد شامل موارد زیر است:

– چند وقت یک بار زودانزالی را تجربه می‌کنید؟
– چه مدت است که با این مشکل روبرو هستید؟
– آیا این مشکل در همه‌ی نزدیکی‌های جنسی اتفاق می‌افتد یا فقط در زمان‌های خاصی رخ می‌دهد؟
– چه مقدار تحریک برای رسیدن به مرحله‌ی‌ دخول در شما لازم است؟
– زودانزالی چه‌طور بر فعالیت جنسی شما تاثیر گذاشته‌است؟
– آیا می‌توانید انزال را در خود تا بعد از دخول به تاخیر بیاندازید؟
– آیا خودتان یا شریک زندگی‌تان از این بابت ناراحت یا خسته هستید؟
– زودانزالی چگونه بر کیفیت زندگی شما تاثیر گذاشته‌است؟

با تمام این ها لازم نیست خودتان را به قرص و داروی شیمیایی ببندید. اگر این مشکل را دارید بدانید که یا در طبیعت شما است یا به دلایلی که بر شمرده شد به آن خو گرفته اید. پس بیایید به روش های درمانی سریع و ارزان و موثر خانگی متوسل شویم. این روش ها در کنار آثار شگفت شان به شما آسیب نمی زنند و با این حال به شما و شریک کامش جنسی تان اجازه می دهند از رابطه جنسی بیشترین بهره را ببرید و به این رابطه استحکام، و استمرار و دوام ببخشید. در ادامه ۲۳ روش درمان زود انزالی آمده است. این درمان ها به دو بخش غیر غذایی و غذایی تقسیم می شوند. ابتدا به بخش غیر غذایی که بسیار آسان و در دسترس است پرداخته می شود و سپس نوبت به غذاها و خوراکی ها  می رسد.

روش های درمان زود انزالی غیر غذایی

۱. تمرین کیگل

تمرین کیگل را برای به تأخیر انداختن ارگاسم انجام بدهید. کیگیل زمانی مفید است که انزال نزدیک است و می‌تواند کمک کند تا انزال به تاخیر بیفتد. خیلی راحت تمرینات کیگل را در گوگل جست‌وجو کنید تا شیوه‌ی انجام آن را یاد بگیرید. این تمرینات به ایجاد عضلات در کف لگن کمک می‌کنند و به این ترتیب سبب می‌شوند که کنترل بهتری روی انزال تان داشته باشید.

در یک مطالعه‌ی کنترل شده که در سال ۲۰۱۲ روی انزال زودهنگام صورت گرفت، مردانی که قبل از انزال حتی یک دقیقه هم رابطه‌ی جنسی‌شان طول نمی‌کشید، یک دوره‌ی ۱۲ هفته‌ای تمرینات کف لگن را انجام دادند. نتایج این مطالعه نشان داد که زمان واکنش انزال آنها از ۳۱.۷ ثانیه به ۱۴۶.۲ ثانیه افزایش یافت.

۲. کاندوم

استفاده از کاندوم نیز در به تأخیر انداختن انزال کمک می‌کند. کاندوم با کاهش حساسیت در هنگام مقاربت تاثیر خود را می‌گذارد و سبب می‌شود که مشکل زود انزالی تا حدی حل شود. فقط از یک برند خوب استفاده کنید: اگر می‌توانید از لاتکس استفاده کنید، کاندوم‌های برند تروجان برای این هدف عالی عمل می‌کنند. اگر کاندوم های معمولی جواب ندادند می توانید از کاندوم های آغشته به محلول های تاخیری استفاده کنید.

۳. دوره مقاوم‌سازی

استفاده از “دوره‌ی مقاوم‌سازی” پس از انزال را امتحان کنید. بعد از انزال چه‌قدر طول می‌کشد که دوباره به انزال برسید؟ چه مدت طول می‌کشد که برای بار دوم انگیختگی قبل از انزال رخ بدهد؟ بسیاری از مردان در طول مرحله‌ی نعوظ حساسیت کم‌تری را در طول انگیختگی دوم تجربه می‌کنند و اغلب درمان مناسب برای انزال زودهنگام، این است که فرد یک بار به انزال برسد (شاید در طی مقاربت) و سپس به ارضاء شریک جنسی خود بپردازد تا دوباره دچار انگیختگی شود، و سپس از مرحله‌ی دوم انزال برای داشتن یک رابطه‌ی جنسی طولانی‌تر استفاده کند. اگر چه بعضی از زوج‌ها در ابتدا از این ایده ایراد می‌گیرند، اما حقیقتا برای بسیاری از زوج‌ها این روش بسیار موثر بوده‌است.

۴. کرم‌های بی‌حس کننده

کرم‌های موضعی حاوی لیدوکائین یا یک عامل بی‌حس‌کننده‌ی مشابه باعث کاهش حساسیت می‌شوند، اگرچه از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا برای این کار تایید نشده‌اند. یا کرم روان‌کننده‌ای را امتحان کنید که با مواد اولیه‌ی حساسیت‌زدا ساخته شده است و برای کمک به تجربه‌ی جنسی طولانی‌مدت طراحی شده باشد. با این حال، دکتر گلدستین در این‌باره هشداری می‌دهد: ” اگر قرار است از یک عامل بی‌حس‌کننده استفاده کنید، باید از کاندوم استفاده کنید در غیر این صورت اثرات بی‌حس‌کننده به شریک‌تان هم منتقل می‌شود.” هم‌چنین پیشنهاد می‌شود که قبل از شروع رابطه‌ی جنسی عامل بی‌حس‌کننده را پاک کنید. کاهش اصطکاک ممکن است به شما کمک کند تا مدت زمان رابطه‌تان بیش‌تر طول بکشد و انزال دیرتر رخ بدهد.

۵. خود ارضایی قبل از رابطه

اگر در عرض ۲۴ ساعت پس از رابطه‌ی جنسی با شریک زندگی‌تان به اوج لذت جنسی نرسیده‌اید، انزال سریع‌تر رخ می‌دهد. مردانی که در هنگام صبح خودارضائی می‌کنند و پس از آن شب‌هنگام با شریک زندگی‌شان رابطه‌ی جنسی دارند، مدت زمان بیش‌تری طول می‌کشد که به انزال برسند، زیرا قبلا در همان روز ارگاسم داشته‌اند. شما همچنین می‌توانید هنگام شب خودارضائی کنید و صبح روز بعد با شریک زندگی‌تان مقاربت کنید، نتیجه این خواهد بود که باز هم دیر به انزال می‌رسید.

۶. پیش نوازی

قبل از شروع مقاربت چه‌قدر پیش‌نوازش برای تحریک متقابل داشته‌اید؟ مدت زمان پیش‌نوازش را بیش‌تر یا کم‌تر کنید، یا انواع متفاوتی از آن را امتحان کنید. سعی کنید تمرکزتان روی آلت تناسلی را کمابیش تغییر بدهید تا سطح تحریک شدن را تحت کنترل خودتان دربیاورید. اگر قبل از تلاش برای دخول (آلت تناسلی را وارد مهبل کردن) به میزان ۸.۵ درجه تحریک شده باشید، پس به طرز اجتناب‌ناپذیری ۹ انزال است، بنابراین دخول را زمانی انجام بدهید که در درجه‌ی ۶ یا ۷ تحریک هستید. هرگز یک چوب کبریت روشن را به یک کارخانه‌ی دینامیت نبرید! گاهی اوقات پیش‌نوازش می‌تواند به حل مشکل زودانزالی کمک کند، زیرا به فرد اجازه می‌دهد تا بر اضطراب خود غلبه کند، و به جای عجله کردن که می‌تواند اضطراب او را تقویت کند و منجر به انزال زودرس شود، آرام‌تر می‌شود.

درمان زود انزالی ۷: قرص‌ها

برخی داروهای خوراکی نیز که برای درمان شرایط دیگری طراحی شده‌اند، به دلیل اثرات جانبی جنسی‌شان (غیرعمد و ناخواسته) در درمان زودانزالی موثر بوده‌اند. برای مثال، بازدارنده‌های بازجذب سروتونین (اس‌اس‌آر‌آی)، که به طور گسترده‌ای به عنوان یک ضدافسردگی استفاده می‌شوند، می‌توانند برای به تاخیر انداختن ارگاسم استفاده شوند. دکتر گلدستین توضیح می‌دهد ” بازدارنده‌های بازجذب سروتونین، سطح سروتونین را بالا می‌برند که یک بازدارنده‌ی فعالیت جنسی است، و یکی از اثرات جانبی آن دشواری در انزال است”. با این حال، بازدارنده‌های بازجذب سروتونین برای مردانی که هرروز آن‌ها را مصرف می‌کنند، بهتر عمل می‌کنند؛ اگر آن‌ها را بلافاصله قبل از رابطه‌ی جنسی مصرف کنید، تاثیری نخواهند داشت. این قرص‌ها هم چنین، اثر جانبی ناخواسته‌ی دیگری دارند ـ از دست دادن میل جنسی ـ پس مهم است درباره‌ی مزایا و معایب این گزینه با پزشک‌تان مشورت کنید.

قرص مسکن ترامادول هم می‌تواند ارگاسم را به تاخیر بیندازد و جلوی زود انزالی را بگیرد. دکتر گلدستین می‌گوید “می‌توانید آن را درست پیش از رابطه‌ی جنسی مصرف کنید و اثرات آن بر مغز در نهایت منجر به انزال طولانی‌مدت می‌شود. “سایر اثرات جانبی نه چندان مطلوب ترامادول شامل تهوع، استفراغ، سوءهاضمه، خواب‌آلودگی، خشکی دهان، لرز، تعریق، سردرد، و غیره است. دکتر شارلیپ نیز هشدار مي‌دهد که این قرص می‌تواند اعتیادآور باشد.

درمان زود انزالی ۸: استفاده از “تکنیک فشردن.”

این تکنیک به این صورت است که انسان در حال داشتن مقاربت است و زمانی که احساس می‌کند انزال نزدیک است، آلت تناسلی را خارج می‌کند و سر آن را یعنی همان جایی را که در آن به شافت (بدنه‌ی آلت یا قسمت استوانه‌ای شکل) متصل است فشار می‌دهد و بنابراین یک “احساس توقف” ایجاد می‌شود و به او کمک می‌کند که قادر باشد میل به ارگاسم شدن را خفه کند. وقتی به این حس برسد که “نقطه‌ی احساس بدون بازگشت” از بین رفته است، دوباره دخول می‌کند و دوباره به رابطه‌ی جنسی ادامه می‌دهد و تاحدی مشکل زود انزالی رفع می شود. او می‌تواند از روش” فشردن” هر چند بار که می‌خواهد استفاده کند قبل از این‌که در نهایت به اوج لذت برسد.

درمان زود انزالی ۹: مزاحمت یا مشغله‌ی ذهنی

برخی افراد مشغله‌ی ذهنی را برای به تاخیر انداختن چیزها مفید می‌دانند پس این راه می‌تواند برای درمان زود انزالی نیز مفید باشد. ایده‌ی اصلی آن است که به چیزی کاملا بی‌ارتباط به شریک‌تان ـ و مشخصا غیرجنسی ـ فکر کنید. برخی آقایان تصور می‌کنند در یک مسابقه‌ی فوتبال حضور دارند یا در ذهنشان مسائل ریاضی حل می‌کنند.

مطلب مرتبط: رابطه جنسی هر روزه به ۱۰ دلیل مهم

روش های درمان زود انزالی غذایی

۱۰. خرما

خرما ما را به یاد کشورهای عربی می‌اندازد چرا که از هزاران سال پیش، خرما در کشورهای عربی محبوب بود و روی سکه‌ها و نقاشی‌های دیواری به تصویر کشیده شده‌است. این ماده‌ی خوراکی می‌تواند به رفع مشکلات مختلف مربوط به سلامتی مانند مشکلات قلبی، یبوست، کم‌خونی، اسهال خفیف و سرطان معده کمک کند. خرما همچنین می‌تواند برای اضافه کردن وزن استفاده شود. بعضی از متخصصان تغذیه معتقدند که خوردن دو عدد خرما در روز می تواند به یک رژیم غذایی سالم و متعادل منجر شود.

با این حال، برای درمان زود انزالی، دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

مرحله‌ی ۱: قبل از رفتن به خواب یا برای صبحانه خرما همراه با شیر مصرف کنید.

خرما چگونه چنین تاثیری دارد؟

این میوه غنی از فیبر، مواد معدنی و ویتامین‌ها است، که اختلالاتی مانند اسهال، یبوست، اختلال در عملکرد جنسی ( زود انزالی ) و مشکلات معده را درمان می‌کنند. ترکیبات دارویی که به درمان زود انزالی کمک می‌کنند، عبارتند از فلاونوئیدها و استرادیول که می‌توانند کیفیت اسپرم را بهبود دهند، و سبب بیش‌تر شدن وزن تخمک‌ها و تحرک اسپرم شوند. یکی از ترکیبات موجود در خرما، قند است که برای مدت طولانی در طول رابطه‌ی جنسی به انرژی فیزیکی تبدیل می‌شود.

با توجه به سنت‌های باستانی، نوشیدنی تهیه شده از خرما، شیر، عسل، و هل می‌تواند استقامت جنسی را افزایش دهد. قند موجود در همتاهای خرما عبارت است از: ساکارز، فروکتوز و گلوکز. خوردن خرما می‌تواند منجر به بالا رفتن سریع انرژی شود. برای جلوگیری از انزال زودرس، عملکرد مناسب عصب‌ها نیز ضرورت دارد، که با استفاده از مواد مغذی موجود در خرما این مورد هم قابل دستیابی است. پتاسیم، این ماده‌ی معدنی، باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی و همچنین هوشیاری مغز انسان می‌شود.

خرما خوب نیست، اگر:

– اگر به عدم تحمل فروکتوز مبتلا باشید. در این صورت ممکن است از اسهال، گاز معده، درد شکم و سایر مشکلات رنج ببرید.
– دیابتی هستید سطح قند خون باید تحت نظارت یک پزشک باشد.

 

 

۱۱. هندوانه

مهم‌ترین فایده‌ی هندوانه این است که می‌تواند عروق خونی را آرام کند، بدون این‌که هیچ گونه عوارض جانبی داشته باشد. برای غلبه بر مشکل زودانزالی ، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله‌ی ۱: هندوانه را به صورت تکه‌های کوچک برش بزنید.
مرحله‌ی ۲: مقداری پودر زنجبیل و نمک روی تکه‌های هندوانه بپاشید.
مرحله‌ی ۳: خوراکی خوش طعم و مزه‌ی شما آماده است. می‌توانید چاشنی را با توجه به ذائقه‌ی خودتان تغییر دهید. شما همچنین می‌توانید این هندوانه‌های مزه‌دار شده را به هر سالاد میوه‌ای اضافه کنید.

هندوانه چگونه چنین تاثیری دارد؟

مولفه اصلی ایجادکننده‌ی تغییر ماده‌ای مغذی است که به عنوان سیترولین شناخته شده‌است. این ترکیب می‌تواند میل جنسی هر فردی را افزایش دهد!

 

۱۲. زعفران، بادام، زنجبیل و هل

زعفران یک تقویت‌کننده‌ی قوای جنسی است و از این رو می‌تواند برای درمان زودانزالی مورد استفاده قرار بگیرد.

برای امتحان کردن یک روش درمانی با استفاده از این گیاه دارویی فوق‌العاده، مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله‌ی ۱: ۱۰ مغز بادام را شب تا صبح داخل آب خیس بگذارید.
مرحله‌ی ۲: صبح روز بعد پوست بادام‌ها را جدا کنید و آن‌ها را با یک فنجان شیر گاو توسط میکسر مخلوط کنید.
مرحله‌ی ۳: کمی زعفران، زنجبیل و هل را به ترکیب بالا اضافه کنید. ترکیب حاصل را هر روز صبح بنوشید.

این ترکیب چگونه چنین تاثیری دارد؟

زعفران دارای کاروتنوئیدهای زیادی در قالب لیکوپن، بتاکاروتن، آلفاکاروتین و زآگزانتین است. این مواد به عنوان آنتی‌اکسیدان عمل می‌کنند، که می‌تواند در جلوگیری از ابتلا به بیماری‌هایی مانند عفونت، سرطان و اختلالات سیستم ایمنی بدن تاثیر زیادی داشته باشد.

برای درمان زودانزالی، بدن شما به برخی مواد معدنی ضروری مانند روی، فسفر، منگنز، آهن، سلنیوم، که همگی در زعفران موجود هستند، نیاز دارد. پتاسیم جزء مهمی از بدن و مایعات سلولی است. این ماده‌ی معدنی فشار خون و ضربان قلب را تنظیم می‌کند. آهن برای تولید گلبول قرمز و بسیاری از آنزیم‌های بدن مورد نیاز است.

برای داشتن یک زندگی جنسی شاد، بدن شما باید فشار خون طبیعی داشته باشد و برای حفظ آن باید از مصرف بیش از حد سدیم اجتناب کنید. از آن‌جایی که بادام به طور طبیعی سدیم کمی دارد، این روش درمانی را امتحان کنید. بادام دارای مواد شیمیایی مانند ال-کارنیتین، ریبوفلاوین و فنیل‌آلانین است که می‌تواند حافظه و عملکرد عصبی را بهبود بخشد.

بادام غنی است از ویتامین A، B۱، B۲، B6، و E. مواد معدنی موجود در بادام عبارتند از منگنز، مس، منیزیم، پتاسیم، فسفر، و کلسیم. فیبر غذایی موجود در بادام، به هضم و بهبود انرژی بدن کمک می‌کند.

ترکیبات اصلی ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی موجود در زنجبیل عبارتند از کورکومین، سالیسیلات، اسید کافئیک، کپسایسین، بتا کاروتن و جینگجرول. مواد معدنی که می‌توانند از زودانزالی جلوگیری کنند عبارتند از: روی، فسفر، منیزیم، پتاسیم و آهن.

هل منبع ارزشمندی از مواد معدنی مانند منیزیم، كلسیم و پتاسیم است. پتاسیم برای کنترل ضربان قلب، فشار خون و مس برای تولید گلبول­های قرمز ضرورت دارد. مواد معدنی مانند آهن، منگنز، روی، فسفر، منیزیم و غیره نیز در هل موجود است.

این روش درمانی برای شما خوب نیست، اگر:

– می‌خواهید وزن کم کنید مصرف بیش از حد بادام باعث می‌شود تا وزن‌تان افزایش پیدا کند. شما همچنین ممکن است از یبوست و نفخ رنج ببرید.

۱۳. دارچین

دارچین از پوست درخت دارچین تهیه می‌شود. این پوست معمولا برای سرماخوردگی، مشکلات معده، اسهال و ناراحتی‌های دستگاه گوارش (GI) استفاده می‌شود. در واقع، روغن دارچین به طور گسترده‌ای در محلول‌های مخصوص غرغره، لوسیون، صابون، خمیر دندان، لوازم آرایشی و محصولات دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، تعداد بسیار کمی از آدم‌ها می‌دانند که دارچین می‌تواند اشتها را تحریک کند، گرفتگی‌های قاعدگی را درمان کند، و به درمان زودانزالی کمک کند و عفونت‌های ناشی از کرم‌های انگلی و باکتری را درمان کند.

برای درمان زودانزالی با کمک دارچین باید مطابق با روش زیر عمل کنید:

مرحله‌ی ۱: دو قاشق غذا خوری پودر دارچین ارگانیک و پنج قاشق غذاخوری آب را آماده کنید.

مرحله‌ی ۲: این دو را با هم مخلوط و در نهایت مصرف کنید.

دارچین چگونه چنین تاثیری دارد؟

خواص دارویی دارچین مربوط به سه ترکیب موجود در آن (سینامیل استات، سینامیل الکل و سینامالدهید) و سایر مواد فرار است. خواص ضد التهابی آن مسئول سطوح پایین اسید آراشیدونیک (از غشای سلولی) هستند.

روغن‌های فرار موجود در دارچین می‌تواند باعث از بین رفتن گاز معده شود. این ماده جریان خون را افزایش می‌دهد و بنابراین متابولیسم سریع‌تر می‌شود و به این ترتیب اشتها را تحریک می‌کند. خواص قابض دارچین به ترکیبات دارویی شناخته شده به عنوان تانن مربوط هستند، که از اسهال نیز جلوگیری می‌کنند. این درمان تاثیر بیش‌تری خواهد داشت اگر به علت مشکلات گوارشی ساده از زود انزالی  رنج می‌برید.

دارچین برای شما خوب نیست، اگر:

– دیابتی هستید. ممکن است از هیپوگلیسمی (پایین بودن قند خون) رنج ببرید. بنابراین، سطح قند خون خود را با دقت کنترل کنید. داروهای ضد دیابتی نیز احتمالا با پوست دارچین تداخل نشان خواهند داد.
– اگر قرار است که یک عمل جراحی انجام بدهید یا به تازگی عمل داشته‌اید، سطح قند خون‌تان ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد. لطفا دو هفته قبل یا بعد از جراحی دارچین مصرف نکنید.

۱۴. زنجبیل و عسل

اجداد ما همیشه بر استفاده از میوه‌ها و سبزیجات تأکید داشته‌اند. گرچه علم در قرن بیستم پیشرفت نکرده بود، اما آن‌ها می‌دانستند که خوردن مواد غذایی طبیعی موجب تقویت قدرت ایمنی و جلوگیری از بروز بیماری‌های ساده می‌شود.

زنجبیل یکی از ادویه‌ها و گیاهان پرطرفدار در بسیاری از دستور‌العمل‌ها است. این ریشه‌ی دارویی برای درمان بیماری‌های ساده مانند اسهال، کولیک و آرتریت استفاده شده‌است. زنجبیل همچنین به دلیل توانایی که برای درمان مشکلات جنسی مانند زود انزالی دارد، به عنوان یک داروی تقویت‌کننده‌ی قوای جنسی شناخته شده‌است. ثابت شده‌است که ترکیب زنجبیل و عسل میل جنسی، عملکرد جنسی و احساسات شهوانی را افزایش می‌دهد.

مرحله‌ی ۱: یک قاشق غذاخوری زنجبیل را رنده کنید و بعد آن را با عسل مخلوط کنید.
مرحله‌ی ۲: ترکیب حاصل را به مدت یک ماه مصرف کنید و می‌توانید تفاوت را احساس کنید.

زنجبیل و عسل چگونه چنین تاثیری دارد؟

خواص ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی زنجبیل به دلیل وجود اسید کافئیک، سالی‌سیلات، کورکومین، کپسایسین، بتا کاروتن، جینجرول و شوگاول است. خواص دارویی این ریشه‌ی خوراکی می‌تواند باعث کاهش تحریک‌پذیری دستگاه گوارش شود، و بزاق و تولید صفرا را در صورت نیاز افزایش دهد.

نوشیدن چای زنجبیل می‌تواند سبب شود که بدن‌تان واکنش‌های خود را تغییر دهد. در واقع، ضربان قلب سریع‌تر می‌شود. این نوشیدنی همچنین، گردش خون را بهبود می‌دهد و به سم‌زدایی و پاکسازی بدن کمک می‌کند. افزایش جریان خون منجر به حل مشکلات نعوظ می‌شود. عسل، در مناطق مختلف، می‌تواند طعم‌ها و خواص دارویی متفاوتی داشته باشد.

عسل بهترین منبع انرژی است. کربوهیدرات‌های موجود در این ماده‌ی خوراکی می‌توانند به راحتی در طی هضم تجزیه شوند. بهترین مواد معدنی موجود در عسل عبارتند از آهن، کلسیم و ویتامین C.

ترکیب زنجبیل و عسل برای شما خوب نیست، اگر:

– سابقه‌ی سنگ کلیه دارید. مصرف بیش از حد این ترکیب می‌تواند منجر به تشکیل سنگ کلیه شود.
– اگر به گرده و کرفس حساسیت دارید یا دچار سایر حساسیت‌های مرتبط با زنبور عسل هستید، نباید عسل بخورید. همچنین یادتان باشد که از عسل ارگانیک برای اهداف دارویی استفاده کنید.
– دیابتی هستید. سطح قند خون باید توسط یک پزشک کنترل شود.

۱۵. بذر پیازچه

بذر پیازچه برای کاهش دادن علائم زود انزالی به کار رفته‌است. مزیت پیازچه این است که می‌تواند در هر شرایط آب و هوایی رشد کند. این گیاه را می‌توان به عنوان مرحله‌ی زودهنگام در چرخه‌ی زندگی یک پیاز به حساب آورد. بنابراين، دارای بهترین خواص تقویت‌کننده‌ی قوای جنسی برای درمان زود انزالی است.

برای استفاده از این ماده باید مطابق با روش زیر عمل کنید:

مرحله‌ی ۱: برگ‌های خارجی را تمیز کنید و قسمت‌های سبز را که کم‌کم پلاسیده شدن را شروع کرده‌اند، جدا کنید.

مرحله‌ی ۲: سطح بیرونی باید پوست کنده شود تا قسمت تازه و ترد پیاز را به دست بیاورید.

مرحله‌ی ۳: شما می‌توانید آن‌ها را خرد کنید و در رسپی‌ها مورد استفاده قرار بدهید یا به عنوان مخلفات کنار غذا آن‌ها استفاده کنید.

روش دوم

مرحله‌ی ۱: بذر را له کنید و پنج قاشق چایخوری آب آماده کنید.

مرحله‌ی ۲: اجازه بدهید پودر به مدت ۳ ساعت در آب خیس بخورد.

مرحله‌ی ۳: قبل از غذا این ترکیب را مصرف کنید تا مشکل زود انزالی‌تان را از بین برود.

پیازچه و بذر پیازچه چگونه چنین تاثیری دارند؟

مانند پیاز معمولی، پیازچه و بذر پیازچه نیز مزایای متعددی برای سلامتی دارد. کوئرستین آنتی‌اکسیدانی است که دارای خواص ضد التهابی و آنتی‌هیستامین است. کروم موجود در پیاز سبز به بدن کمک می‌کند که مواد مغذی را ذخیره کند و گلوکز و فرایند متابولیسم بدن را نیز مدیریت کند.

ویتامین C موجود در این گیاه خوراکی با مشکلات چشم مبارزه می‌کند و چین و چروک پوست را کاهش می‌دهد. دیگر مواد معدنی حیاتی موجود در پیازچه عبارتند از پتاسیم، مس، منگنز و فیبر. پتاسیم به تنظیم قلب کمک می‌کند در حالی که ویتامین C باعث افزایش تعداد اسپرم‌ها می‌شود، فشار خون را حفظ می‌کند، و گردش خون را برای نزدیکی جنسی درست و سالم بهبود می‌دهد. و به این ترتیب، به رفع مشکل زود انزالی کمک می‌کند.

کوئرستین در واقع یک فلاونوئید است که می‌تواند اثر رادیکال‌های آزاد و سلول‌های سرطانی را که می‌توانند باعث آسیب به DNA شوند، تحت تاثیر قرار دهد. مولکول گوگرد موجود در آن‌ها نقش مهمی در تقویت فعالیت‌های سیستم ایمنی بدن ایفا می‌کند. فیتوکمیکال‌هایی که در پیازچه موجود هستند عبارتند از سپانین، وینیل‌دیتینز، دی‌سولفایدز و تری‌سولفایدز، که دارای خواص ضد میکروبی و ضد سرطانی هستند.

پیازچه برای شما خوب نیست، اگر:

– سوزش معده دارید. این مشکل می‌تواند به موقعیت‌های بدتر منجر شود.
– بیماری رفلاکس معده دارید. در این صورت ممکن است دچار حالت‌های نامتعادل خلق و خوی و افکار و احساسات منفی شوید.

 

 

۱۶. تخمه‌ی کدو تنبل

تخمه‌ی کدو تنبل نیز می‌تواند عملکرد شما را در تخت‌خواب و مشکل زود انزالی را بهبود دهد. یکی از مزایای عمده‌ی تخمه‌ی کدو این است که منیزیم دارد، ماده‌ای معدنی که به وارد شدن تستوسترون در جریان خون کمک می‌کند. برای استفاده از این ماده‌ی خوراکی روش زیر را امتحان کنید:

مرحله‌ی ۱: تخمه‌ها را به درستی تمیز کنید. سپس آن‌ها را در آفتاب پخش کنید تا خشک شوند.

مرحله‌ی ۲: با روغن زیتون آن‌ها را تفت بدهید و سپس برای مصرف با نمک و فلفل مخلوط کنید.

تخمه‌ی کدو تنبل چگونه چنین تاثیری دارد؟

چربی‌های غیر اشباع دارای ترکیباتی هستند که برای جریان خون و قلب مفید هستند و می‌توانند به کنترل احساسات شما و جلوگیری از زود انزالی یا اختلال نعوظ کمک کنند.

امیدوارم که این مطلب مفید باشد و یک دیدگاه کلی در زمینه‌ی پیشگیری از انزال زودهنگام و همچنین علل و درمان آن ارائه داده باشد.

۱۷. آووکادو

آووکادو دارای خواص دارویی زیادی است. آووکادو برای غلبه بر مشکل زود انزالی بسیار مفید است.

تمام کاری که باید انجام دهید این است که آن را به صورت خام مصرف کنید یا رسپی زیر را برای رسیدن به بهترین نتیجه امتحان کنید:

مرحله‌ی ۱: با مقداری میوه‌ی تازه سالاد میوه آماده کنید.

مرحله‌ی ۲: یک کاسه گوجه‌فرنگی خرد شده، پیاز، آووکادو، آب لیمو و غیره آماده کنید.

مرحله‌ی ۳: آب پرتقال، نعناع تازه و تخم رازیانه را با هم مخلوط کنید.

مرحله‌ی ۴: خوب مواد را هم بزنید و ترکیب حاصل را مصرف کنید.

آووکادو چگونه چنین تاثیری دارد؟

این میوه مقدار زیادی آنتی‌اکسیدان (گلوتاتیون) و مواد معدنی دارد. ویتامین E موجود در آن به مردان کمک می‌کند که رابطه‌ی جنسی بهتری داشته باشند. مواد معدنی موجود در آووکادو عبارتند از روی، ویتامین A، تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، آهن، فسفر و غیره. یکی از از مهم‌ترین ماده‌ی معدنی پتاسیم است که به حفظ الکترولیت‌ها در عملکردهای حیاتی بدن کمک می‌کند. لوتئین و زآگزانتین، آنتی‌اکسیدان‌هایی هستند که از بروز دژنراسیون ماکولا و همچنین آب مروارید جلوگیری می‌کنند.

اگر آووکادو را در یک سالاد  مصرف می‌کنید، دقت کنید که تمام مواد مغذی محلول در چربی جذب می‌شود. این میوه‌ی مغذی همچنین حاوی چربی تک غیراشباع (چربی خوب) است. خواص ضد التهابی آووکادو به کاتچین‌ها، پروسیانیدین‌ها (فلاونوئیدها) و غیره مرتبط است. ویتامین E موجود در آووکادو باعث شدت ارگاسم در طول رابطه می‌شود.

آووکادو خوب نیست، اگر:

– آووکادویی را انتخاب کنید که روی آن ترک و لکه‌های تیره وجود دارد و به صورت طبیعی نرم است. اگر گردن این میوه باریک باشد، رسیده است.
– از حساسیت لاتکس رنج می‌برید. ممکن است شما با مصرف سیب‌زمینی، گوجه‌فرنگی، پاپایا، موز، شاه بلوط، و کیوی نیز از همین مشکل رنج ببرید.

 

۱۸. صدف

این موجودات خوشمزه از دل اقیانوس یا آب شور، از قدیم‌الایام به عنوان تقویت‌کننده‌ی قوای جنسی شناخته شده‌اند. مطابق با تاریخ این ماده‌ی خوراکی از قرن دوم میلادی به همین منظور مورد استفاده قرار گرفته‌است. صدف ها را می توان در خوراک‌ها و رسپی‌ّهای دیگر استفاده کرد.

در این‌جا، ما خواهیم دید که چگونه می‌توان خوراک صدف آماده کرد:

مرحله‌ی ۱: صدف را از بازار تهیه کنید. سایر مواد برای تهیه‌ی این غذا عبارتند از یک بطری شیر، کره (دو قاشق غذاخوری)، نمک (یک قاشق چایخوری)، فلفل سفید (یک چهارم قاشق چایخوری).

مرحله‌ی ۲: صدف را همراه با مقداری آب داخل یک ظرف بریزید و آن‌ها را بجوشانید تا باد کنند.

مرحله‌ی ۳: اجازه دهید خنک شود و سپس ترکیب را صاف کنید.

مرحله‌ی ۴: در عین حال، شیر را آماده کنید (شما باید شیر را بجوشانید).

مرحله‌ی ۵: پس از جوشیدن شیر، کره، فلفل و نمک را اضافه کنید.

مرحله‌ی ۶: اکنون، مایع صاف شده را به آن اضافه کنید. اجازه بدهید ترکیب به جوش برسد.

مرحله‌ی ۷: صدف را که در مرحله‌ی ۲ آماده کرده بودید، اضافه کنید.

مرحله‌ی ۸: قبل از مصرف اجازه بدهید ترکیب خنک شود.

صدف چگونه چنین تاثیری دارد؟

روی موجود در صدف مسئول حفظ تعداد مناسبی از اسپرم و هورمون مردانه‌ی تستوسترون است (۱۵۰۰ درصد از نیاز روزانه‌ی یک فرد را به روی ارائه می‌دهد). روی می‌تواند قوه‌ی جنسی فرد را تقویت کند.

سایر مولفه‌های اصلی این ماده‌‌ی خوراکی عبارتند از ویتامین B۱۲، مس، آهن، ویتامین D، سلنیوم، ریبوفلاوین، ویتامین C، سدیم، پتاسیم، منگنز و تیامین. جنبه‌های سلامتی این موجودات عمدتا به دلیل وجود آنتی‌اکسیدان‌ها، آب، اسیدهای چرب امگا ۳ و کلسترول خوب است.

ویتامین B۱۲ برای عملکرد درست سیستم عصبی ضروری است و از رشد سرطان جلوگیری می‌کند. صدف همچنین دارای پروتئین‌های طبیعی است که متابولیسم را بهبود می‌دهند، عضلات را تقویت می‌کنند و به بهبود روند رشد سلولی و ترمیم بافت‌ها نیز کمک می‌کنند.

همچنین توجه داشته باشید که صدف مقدار کافی آهن دارد که برای گلبول‌های قرمز بدن ضروری است. داشتن RBC خوب می‌تواند به درمان کم‌خونی کمک کند (ضعف در عضلات). سلول‌ها نیز به اندازه‌ی کافی اکسیژن دریافت می‌کنند تا به ارگان‌ها کمک کنند که عملکرد خود را به درستی انجام بدهند، و به این ترتیب اوضاع سلامتی شما بهبود می‌یابد.

صدف برای شما خوب نیست، اگر:

– نمی‌توانید صدف را از جای قابل اعتمادی خریداری کنید. این ارگانیسم می‌تواند آلاینده‌ها و سموم محیطی را در خود نگه دارد. سطح آهن خون‌تان بالا است. آهن بیش از حد در بدن می‌تواند باعث بروزهموکروماتوز شود


  ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶:۴۰ ب.ظ

لارجر باکس و اکستندر اصل مورد تایید متخصصان اورولوژیک (متخصص کلیه و مجاری ادرار

مؤثر بودن و افزایش سایز آلت تناسلی مرد در طول و قطر در اثر استفاده از دستگاه لارجر باکس LARGERBOX
مورد تایید پزشکان جراح ومتخصص اورولوژیک (متخصص کلیه و مجاری ادرار ) میباشد و این دستگاه بی ضررترین وسیله افزایش سایز آلت تناسلی در دنیا میباشد


  ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۷:۲۹ ب.ظ

لارجر باکس جعبه چوبی غیر اصلی است

بسته بندی لارجرباکس در جغبه چوبی فقط وفقط کار فروشگاه است حتی ساخت ایران نیز نیست بلکه ساخت فروشگاه است فروشگاههای  روژان ... و رایان .... که لارجرباکس جعبه چوبی را با حیله و فریب مشتری با قیمت باور نکردنی و گزاف  199000 و 249000 تومانی که حتی هزینه ارسال 15000 تومانی به آن هم اضافه مینماید  ذکر نموده اند صرفا" یک سود جویی فریبکارانه و آشکار است این سایت های متقلب که هر دو متعلق به یک نفر بوده  لارجرباکسی را که با نام جعبه مقوایی با قیمت های پائین اعلام نموده اساسا" ندارد و نمی فروشد بلکه این شگرد ها را برای فریب مشتری بکار برده تا لارجر باکس غیر اصلی جعبه چوبی را با قیمت کاذب 199000+15000 و 249000+15000 بفروشد هوشیار باشید مشخصه تقلبی بودن محتویات جعبه چوبی همین بس که بجای دستگاه جلک رولر، وکیوم ارزان قیمت که برای ایجاد نعوظ بکار میرود قرار داده قیمت وکیوم را هم به گزاف 100000 نوشته ! ! و حتی یک وکیوم دیگر هم هدیه بخشیده ! ! در ضمن بدانید که وکیوم چینی اساسا" وجود ندارد وآنهم برای این نوشته تا قیمت وکیوم 100000 تومانی را توجیه کند و کسی هم از این سایت متقلب وکیوم 100000 تومانی +15000 هزینه ارسال نمی گیرد بلکه خواسته به مشتری غافل القاء کند که 2 دستگاه وکیوم 200000 نومانی ! ! در پکیج های چوبی 199000 و 249000  تومنی هست و سر ملت کلاه بگذارد و این 2 بسته را رد کند و پول هنگفتی گیرش بیاد ! !         


  ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳:۲۲ ب.ظ

روغن خراطین تارگت صددرصد بی تآثیر

روغنی که بنام روغن خراطین تارگت در بعضی از فروشگاههای مجازی تبلیغ میشه هیچگونه مجوزی ندارد  و تبلیغات بزرگ کنندگی آن دروغ محض میباشدهشیار باشید


  ۲۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴:۵۸ ق.ظ

لارجر باکس اصل اسپانیا فقط در کیان کالا و نمایندگی های کیان کالا


لارجر باکس اصل ساخت اسپانیا را فقط از کیان کالا و نمایندگی های ما در سراسر کشور تهیه نمائید ملاک تشخیص لارجر باکس اصل ، جعبه چوبی  نمیباشد بله در صورتیکه مشتری جعبه و بارکد اصل را تشخیص بدهد و نیز قبلا"  کالای اصل  و یا کپی را رؤیت نموده باشد تفاوت لارجر باکس اصل ساخت اسپانیا با لارجر باکس تقلبی بسیار و قابل ملاحظه است شما باید دستگاههای لارجر باکس و جلک دیوایس که تهیه مینمائید قابل استفاده باشد دستگاههای لارجر باکس اصل از آلیاژ سبک و بخصوصی تهیه شده است تسمه های ونوار سیلیکونی اصلی لارجر باکس از سیلیکون نرم و قابل انعطاف تهیه شده دارای زبانه های استاندارد میباشد این تسمه ها و نوار سیلیکونی اگر خشک و قابل انعطاف و زبانه دار نباشد قابل استفاده نیست که نوع ایرانی و بدلی آن چنین است این تسمه ها و نوار سیلیکونی که در پشت آلت تناسلی نصب میشود با ید قابل نصب و راحت استفاده شود در حالیکه سیلیکون ایرانی خشک است و وقتی که روی کلاهک دستگاه نصب میشود موجب آزار آلت تناسلی و بر خورد با پوست آلت و دردناک شدن آلت میشود بنحوی که شما مجبور میشوید دیگر از این دستگاه تقلبی استفاده نکنید دیگر مشخصه لارجر باکس اصل سبک بودن و اینکه در هر زاویه ای نسبت به بدن بایستد اگر دستگاه لارجر باکس قابلیت نصب در هر زاویه ای نسبت به بدن را نداشته باشد و خلاص باشد و بیفتد که هیچ ارزشی ندارد این عیب در نوع تقلبی لارجر باکس وجود دارد 
دستگاه دیگر بزرگ کننده آلت تناسلی ، دستگاه جلک دیوایس رولر و جلک رولر ویا جلکینک میباشد دستگاه اصلی جلک رولر بسیار عالی و با غلطک های آلومینیمی فومی عالی کار جلکینگ آلت را انجام میدهد در نوع بدلی و جعبه چوبی بجای دستگاه اصلی جلک رولر از وکیوم که برای نعوظ بکار میرود استفاده شده بسته وکیوم جدا از بسته بندی لارجرباکس اصل است بشاید فکر کنید که پکیج های کپی و تقلبی ارزانتر باشد در حالیکه در اکثر موارد اینطور نیست و دستگاه تقلبی را با قیمت گزاف و بالا بشما میفروشند نمونه تبلیغات دستگاههای تقلبی بشرح ذیل میباشد
جعبه چوبی ، جعبه مقوایی . و جعبه چوبی که صددرصد کپی است را بدروغ و زیرکی اصل نوشتن. آیا شما تا کنون از تلویزیون و رسانه ها تا کنون تبلیغات جعبه چوبی جعبه مقوایی دیده اید؟ جوابش خیر است چرا که ساخت جعبه چوبی بسیار راحت ود درکارگاهها و بدون مجوز انجام میگیرد با استفاده از دستگاه تراش سی ان سی روی تخته سه لا ویا تخته ام دی اف بصورت برجسته حکاکی میکنند بارکدش را هم همیطور.   

چرا که ساخت جعبه چوبی هیچ نیازی به مجوز صنایع و وزارت بهداشت و دستگاههای متولی صدور مجوز ندارد
قیمت کالا را با نام جعبه مقوایی با قیمت پائین اعلام میکنند که اصلا آن کالا را ندارد چرا که مشتری غافل فکر کند آنکه قیمتش 199000 و یا 249000 است اصلی است در صورتیکه کل تبلیغات و اطلاعات این چند وبسایت بنام روژان .... ورایان ...  دروغ محض است بسته بندی جعبه چوبی فقط کار فروشگاه است و کارخانه ای نیست
نشان دان جعبه چوبی با محتویات بنجل و غیر اصلی مانند لارجر باکس غیر اصلی بدون تسمه و نوار اضافی ( لارجر باکس اصلی فول تعداد 7 تسمه و نوار سیلیکونی دارد) و بدون دستگاه جلک دیوایس رولر که دستگاه مکمل اصلی داخل پکیج لارجرباکس طلایی اسپانیایی است  و گذاشتن وکیوم بجای آن ویژگی پک های تقلبی است در داخل جعبه لارجرباکس چوبی فقط یک یا دو تسمه آنهم از نوع خشک غیر مرغوب و غیر اصلی قرار دارد

             


  ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵:۲۳ ق.ظ

لارجر باکس اصل فقط از نمایندگی لارجر باکس اصل اسپانیا

larger box Made in spain
لارجر باکس اصل اسپانیا  عالی ترین و مؤثر ترین تنها بزرگ کننده آلت تناسلی در طول و قطر که باعث بهبود عملکرد زناشویی زوجین و افزایش راندمان و لذت جنسی شدید میشود اختراع اعجاب انگیز لارجر باکس برای ضروری ترین نیاز زندگی انسان که همان نیازهای زناشویی و مقاربت میباشد فوق العاده اعجاب انگیز و ضروری می باشد
اعتماد به نفس و زندگی شاد توأم با لذت را با لارجر باکس اصل اسپانیا تجربه نمائید

لارجرباکس,لارجر باکس,لاجر باکس,لارجر باکس طلایی,لارجرباکس اصل,لارجر باکس چیست,منافع لارجر باکس,بزرگ کننده آلت تناسلی مرد,افزایش سایز آلت تناسلی,قوی کننده largerbox,golden largerbox 


  ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵:۳۰ ب.ظ

لارجر باکس و اندازه آلت مردی

تحقیقی توسط کاندوم های لایف استایل میانگین طول آلت مرد را 14/9 سانتی متر با ضریب خطای 2/1 سانتی متر اعلام کرد ( اتدازه گیری توسط گروه تحقیق ) 
هدف این تحقیق اطمینان از اندازه درست کاندوم ها بود . با این حال در این تحقیق همه افراد به طور داوطلبانه از یک اقامتگاه تفریحی شرکت داشتند و نعوظ هم با استفاده از دارو انجام نگردید
  BJU International2007 مقاله ای که 
منتشر نمود نشان داد که میانگین طول آلت مرد بین 14 تا 16 و دور آن بین12 تا 13 سانتی متر است این مقاله نتایج 12 مطالعه را در کشورهای مختلف بررسی کرده بود
محیط
Cancun Lifestyle 
در تحقیقی میانگین طول آلت مردی را 14/92 سانتی متر اعلام نموده و اندازه دور آلت در سه قسمت پایه ، میانه و زیر کلاهک اندازه گیری شده و سپس میانگین آن محاسبه شده که عدد 12/63 سانتی متر بدست آمد .
نژاد

بر اساس مطالعات بسیاری که برپایه اندازه آلت و نژاد صورت گرفته ، این رابطه تقریبا" اثبات شده است . مثلا" بر اساس یک مطالعه در آمریکا نشان داده شد که متوسط قطر و طول آلت سیاهان آفریقایی تبار بیشتر از سفید پوستهای اروپایی تبار و هر دو آنها بیشتر از همتایان آسیایی تبار آنهاست . البته این اختلاف در حدی بسیار ناچیز و جزئی میباشد
لارجر باکس بهترین بزرگ کننده آلت در دنیا


  ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱:۴۲ ق.ظ

عدم تأثیر و زیان آور بودن قرص استرانگ من

مصرف کنندگان محترم دستگاههای لارجر باکس توجه داشته باشند قرص های استرانگ من داخل بعضی از بسته های لارجر باکس جعبه چوبی که بسته بندی فروشگاهی و ایرانی میباشد و در بعضی از فروشگاهها با نام داروی زمان ساز معرفی شده فوق العاده زیان آور و تقلبی میباشد قرص زمان ساز همان قرص استرانگ من تقلبی است از داروخانه ها سئوال بفرمایید متوجه میشوید فروشندگان این کالا با انواع شگردها از جمله بارکد تقلبی و زدن آرم وزارت بهداشت و ساماندهی و انواع حیله و نیرنگ این دارو را اصلی و مجوز دار معرفی نموده اند بدیهی است که لارجر باکس جعبه چوبی ساخت ایران و ژل و قرص مکمل داخل این  بسته ها که توسط کیان کالا عرضه میشود از نوع مجوز دار آن به مصرف کننده عرضه میشود و توجه داشته باشید که دارو تأثیری در افزایش سایز آلت ندارد و فقط انواع مجاز آن مانند ویاگرا و ویگارکس و ...که در داروخانه ها عرضه میشود فقط افزایش میل ویا تأخیری میباشند که با توجه به اثر تنگ کنندگی عروق مخصوصا" برای افرادیکه فشار خون و یا عارضه قلبی یا عروقی دارند باید تحت نظر پزشک مصرف نمایند تنها روش مؤثر و بی ضرر برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده از لارجر باکس و جلک دیوایس اصل میباشد لارجر باکس اصل هیچگونه عارضه ای ایجاد نمی نماید روش تأثیر لارجر باکس کاملا" طبیعی باعث تکثیر سلولی و بهبود عملکرد نعوظ و انزال میگردد برای بهره مندی از زناشویی ایده آل توأم با لذت توصیه میشود از این دستگاه خارق العاده استفاده نمائید با یک هزینه کم شما میتوانید  دستگاههای لارجر باکس و جلک دیوایس را که در داخل باکس طلایی میباشد تا آخر عمر داشته و از آن استفاده نمائید حداقل دستگاه لارجر باکس اصلی اسپانیایی را با تسمه ها و نوار سیلیکونی اضافی که صددرصد لازم است را تهیه نمائید (قیمت تسمه ها و نوار سیلیکونی  اصلی گران و هر عدد 6000 تومان  است ) این دستگاهها بسیار مفید و ارزشمند هستند و با توجه به بهایی که برای تهیه آن هزینه می نمائید استفاده بمراتب زیادی از آن خواهید برد
لارجر باکس,larger box,لارجرباکس,لارجر باکس طلایی,بزرگ کننده آلت تناسلی,لارجر باکس اصل,افزایش سایز آلت,لاجر باکس,LARGER BOX,اکستندر,Extender,جلک دیوایس,jelq device,وکیوم,گلدن وکیوم اصل,largerbox,       


  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵:۰۵ ب.

اختلال نعوظ و درمان با لارجر باکس و وکیومچرا دچار اختلال نعوظ می‌شوید؟

خوانندگان محترم باید بدانند اختلال نعوظ دارای علل زیادی است و بدون تشخیص علت، اقدام به درمان، یا جنبه تسکینی داشته یا بی‌فایده خواهد بود. برای یک نعوظ طبیعی در مرد، چهار سیستم در بدن باید طبیعی باشند و هماهنگ با هم عمل کنند، که عبارتند از: سیستم عصبی، سیستم هورمونی، سیستم عروقی و سیستم روانی و اختلال در هر کدام می‌تواند منجر به اختلال در نعوظ شود. ما سعی داریم با مروری سریع بر دلایل اختلالات نعوظ، آگاهی بیشتری در این رابطه برای شما ایجاد کنیم.
 
علل روانی
ـ اضطراب در برقراری رابطه جنسی، که در آن مرد نگران انجام موفقیت‌آمیز رابطه جنسی است.
ـ مشکلات در روابط با همسر
ـ استرس‌های روانی (مشغله زیاد، کار دو شیفته، درگیری خانوادگی و فامیلی، از دست دادن کار، وجود بیمار در خانواده، مشکلات اقتصادی و...)
ـ بیماری‌های روانی مثل افسردگی

علل مربوط به سیستم عصبی
ـ سکته مغزی
ـ بیماری آلزایمر
ـ آسیب به نخاع شوکی
ـ آسیب به اعصاب داخل لگن (عصب‌گیری اعضای تناسلی از اعصاب داخل لگن است. اگر این اعصاب آسیب ببینند، بیمار ممکن است دچار اختلال نعوظ شود. در جراحی‌های داخل لگن گاهی این اعصاب آسیب شدید می‌بینند.)
ـ دیابت (بیماری دیابت سبب آسیب به اعصاب محیطی می‌شود.)
ـ شکستگی لگن
ـ بیماری ام‌اس
ـ بیماری پارکینسون
 
علل عروقی
مشکلات مرتبط با عروق، مهم‌ترین علت اختلال نعوظ در مردان است.
ـ آترواسکلروز یا تصلب شرائین، در تصلب شرائین، با توجه به سبک زندگی و تغذیه نادرست و بالا رفتن سن، عروق و شریان ها قابلیت ارتجاعی خود را از دست داده و به علت رسوب کلسترول در جدار آنها، مجرای عروق تنگ می‌شود.
ـ فشارخون
ـ دیابت، سبب اختلال عروق در سراسر بدن می‌شود.
ـ آسیب به لگن ازجمله شکستگی لگن که در آن شریانی که به آلت تناسلی خون می‌رساند، قطع می‌شود.

علل هورمونی
ـ کم‌کاری غدد جنسی
ـ افزایش پرولاکتین خون
 
علل دارویی
مصرف تعدادی از داروها نیز سبب اختلال نعوظ یا تشدید آن می‌شود. مثلا مصرف بعضی داروها مثل ضدفشارخون و ضدافسردگی که برای سلامت انسان حیاتی هستند. حتی در داروهای سرماخوردگی، ماده‌ای وجود دارد که ممکن است در مردانی که از قبل دارای نعوظ خوبی نبوده اند، با مصرف آنها دچار اختلال نعوظ شدید شوند. این بیماران فقط باید صبر کنند تا مصرف دارو تمام شود و به دنبال آن مشکلشان حل خواهد شد.

 

 

بدون تشخیص علت اختلال نعوظ ، اقدام به درمان، یا جنبه تسکینی داشته یا بی‌فایده خواهد بود

 

اختلال نعوظ را چگونه درمان کنیم؟
   باید بدانید برای درمان اختلال نعوظ  راه‌های زیادی وجود دارد. دستگاههای لارجر باکس و دستگاه گلدن وکیوم و دستگاه جلک دیوایس مورد تائید مجامع علمی معتبر میباشند. درواقع ما هیچ دارویی نداریم که تمام انواع اختلالات جنسی را در همه بیماران صددرصد درمان کند. برای درمان اختلال نعوظ، چهار خط درمانی وجود دارد که به بررسی آنها می‌پردازیم و پزشک با توجه به شرایط بیمار تصمیم می‌گیرد که مثلا از خط سوم درمانی شروع کند.

خط اول درمانی: در بسیاری از موارد نیازی به تجویز دارو نیست. کافی است بیمار سبک زندگی خود را اصلاح کند. قطع سیگار و مصرف مواد مخدر، تغذیه سالم، ورزش منظم روزانه و داشتن تناسب اندام، کاهش استرس‌های روزمره، کنترل دیابت، مصرف منظم داروهای قلبی عروقی، کاهش کلسترول خون، تغییر داروهای ایجادکننده اختلال نعوظ، برخورد با باورهای نادرست در مورد مسائل جنسی و درمان یائسگی مردانه ازجمله روش‌های موثر است.

خط دوم درمانی: داروهای خوراکی با اثرات محیطی (داروهایی که روی محل تاثیر می‌گذارند) و داروهای خوراکی با اثرات مرکزی (داروهایی که روی نقاط خاصی از مغز تاثیرگذارند)، مشاوره و آموزش یعنی افزایش اطلاعات و آگاهی و ارجاع بیمار به روان شناس و در نهایت استفاده از دستگاه‌های لارجر باکس و دستگاه گلدن واکیوم و دستگاه جلک رولر است که برای درمان بیماران مفید است، اما دستگاه‌های متفرقه به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

خط سوم درمانی: در این خط درمانی از داروهای موضعی استفاده می‌شود. به عنوان مثال به بیمار آموزش می‌دهیم یک ماده دارویی را در محل مناسب به خود تزریق کند؛ مثل بیماران دیابتی که به خودشان انسولین تزریق می‌کنند. گاهی اوقات یک ماده دارویی به شکل شیاف با دستگاه مخصوص وارد مجرای ادرار شده و از طریق مخاط مجرا جذب و موجب نعوظ می‌شود. در برخی موارد هم مواد دارویی خاصی به شکل پماد یا کرم به پوست مالیده می‌شوند.

خط چهارم درمانی: در این خط درمانی جراحی انجام می‌شود. در مواردی که شریان خون‌رساننده به علت شکستگی لگن قطع شده است، می‌توان با عمل پیوند عروق دوباره خونرسانی را برقرار کرد. اگر هم بیمار به هیچ‌کدام از درمان‌های گفته شده پاسخ ندهد، می‌توان برای بیمار پروتز گذاشت. پروتزهایی که در این موارد به کار می‌روند انواع مختلف دارند. یک نوع آن دو تکه و از جنس سیلیکون و نیمه جامد است و براحتی می‌توان آن را خم و راست کرد. پس از گذاشتن این نوع پروتز، نعوظ همواره برقرار می‌ماند. در نوع دیگر که به سه تکه‌ای معروف است، بیمار در زمان مورد نیاز می‌تواند با استفاده از دستگاه، نعوظ ایجاد کند و سپس آن را از بین ببرد. البته عیب نوع سه تکه‌ای گرانقیمت بودن آن است.

 


  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳:۵۵ ق.

اذعان متخصصان برجسته اورولوژیک بر تأثیر شگرف لارجر باکس و اکستندر

کارآیی و تأثیر شگرف دستگاه لارجر باکس اصل و دستگاه اکستندر مورد تأیید متخصصان و محافل معتبر اورولوژی در جهان قرار گرفته است اینکه هر بافتی را میتوان با وسائل توانبخشی به فعالیت و رشد وا داشت بر کسی پوشیده نیست دستگاه لارجر باکس بر اساس اصل کشش باعث ایجاد فضای میان بافتی و ترمیم و تکثیر سلولی میشود و نیز باعث فعال شدن عضو تناسلی و خونرسانی به عضو خواهد شد دستگاه لارجر باکس که در اسپانیا اختراع شده بهترین دستگاه طبی جهت افزایش طول و حجم آلت میباشد زیرا استفاده از آن بسیار آسان و بدون ضرر بوده و هر کس میتواند از آن استفاده بهینه نماید دستگاه لارجر باکس به همراه سایر دستگاههای مکمل توانبخشی منجمله دستگاه جلک دیوایس و دستگاه وکیوم پمپ میتواند تأثیری خارق العاده بر رشد آلت تناسلی و بهبود قابل توجه عملکرد
نعوظ و انزال و لذت ایده آل جنسی چه در مرد و چه در زن داشته باشد چرا که فعالیت جنسی زن نیز به مرد وابسته است عملکرد زناشویی ایده آل زوجین از اساسی ترین و حیاتی ترین موضوع خوشبختی و زندگی توأم با لذت آنها میباشد غفلت از استفاده از دستگاه لارجر باکس اصل و پکیج لارجر باکس طلایی باعث روزمرگی و عدم بهره گیری از لذت جنسی عالی و کانون گرم زندگی خواهد بود
پکیج لارجر باکس طلایی اصل اسپانیا محتوی عالی ترین دستگاه لارجر باکس و دستگاه جلک دیوایس اصل  با لوازم یدکی و تسمه ها و نوار سیلیکونی اصل به تعداد 7 عدد به همراه ژل اصل بهترین پکیج برای بزرگ کردن طول و قطر آلت و بهبود نعوظ  و سفتی آلت و بهبود و تأخیر قابل توجه در انزال و لذت جنسی عالی خواهد بود
larger box,لارجر باکس,لارجر باکس طلاییgolden largerbox,لارجر باکس اصل اسپانیا


  1   2   بعدی >>

 
 
فروشگاه را صفحه خانگی سازید
 
شناسه
رمز عبور
فراموشی رمز

 
 
محتویات سبد
(خالی)

پرداخت >>
صفحه اصلی |محتویات سبد |سئوالات متداول و تشخیص لارجر باکس اصل | راهنمای خرید | اقلام موجود | ثبت نام

Our sponsors

 | 2009
© Allright Reserved
 

 

FarsiPanel.Com